حمل بار به لهستان، اوکراین، مولداوی پروا ترابر

لهستان کشوری در مرکز اروپا است. همسایه غربی آن آلمان، همسایه جنوب غربی جمهوری چک، همسایه جنوبی اسلوواکی و از شمال شرقی با لیتوانی و روسیه منطقه (برون‌ بومی کالینینگراد)، از شرق با بلاروس، از جنوب شرقی با اوکراین و از شمال با دریای بالتیک همسایه است.

از دیگر شهرهای اروپایی که امکان حمل بار از ایران به آن‌ها وجود دارد می توان به شهرهای اوکراین و مولداوی اشاره کرد. این دو کشور از سمت جنوب غربی اوکراین با یکدیگر هم مرز هستند.

 

کالاهای صادراتی

ماشین آلات و تجهیزات حمل و نقل، کالاهای تولیدی، مواد غذایی و حیوانات زنده

کالاهای وارداتی

ماشین آلات و تجهیزات، مواد شیمیایی، مواد معدنی، سوخت‌ها، روان کننده‌ها و مواد مرتبط و کالاهای تولیدی دیگر

 

در هلدینگ بین المللی پروا ترابر با داشتن چندین مجموعه در حمل بار هوایی، حمل بار جاده ای، حمل بار دریایی و حمل بار ریلی، مشاوران و کارشناسان آماده پاسخگویی به سوالات شما در مورد استعلام قیمت، نحوه بسته بندی، هزینه‌های ارسال، بهترین و مقرون به صرفه ترین روش حمل و نقل و … و خدمات حمل بار به لهستان هستند.

شرکت حمل و نقل بین المللی  پروا ترابر، شرکت کشتیرانی گلدن گیت، شرکت هوایی ایرمان و شرکت باربری ریلی ریل واگن دریا زیر مجموعه‌های هلدینگ پروا ترابر می‌باشند. و به طور پیوسته خدمات حمل و نقل را به مشتریان خود ارائه می‌نماید.

 

شرکت بین المللی حمل و نقل بین المللی پروا ترابر تمام تلاشش را می کند که برای ارسال بار به اتریش و ارسال بار به خارج رضایت شما مشتریان گرامی را جلب نمایید و حمل بار به اتریش در تمام روزهای هفته انجام می شود.

برای ارتباط با شرکت حمل و نقل بین المللی پروا ترابر می توانید با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید:

۰۲۱۸۸۸۰۰۷۷۴
Call:۰۰۹۸۹۱۲۹۴۲۵۳۳۶
Call:۰۰۹۸۹۱۲۴۸۴۴۹۰۰
Call:۰۰۹۸۲۱۸۸۸۰۰۷۷۴
Call:۰۹۱۲۴۸۴۴۹۰۰
Email: info@parvatarabar.info
 

پیام بگذارید

پرواترابر کلیه حقوق محفوظ است.