ارسال بار به هلند با کامیون (زمینی) + بهترین قیمت + حمل بار به هلند

 

هُلَند (به هلندیNederlandکشور فراقاره‌ای است کوچک از قلمروهای پادشاهی هلند در شمال غربی اروپا با ۱۷٫۱ میلیون نفر جمعیت[۱] که پایتخت آن شهر آمستردام است، اما به منظور تمرکززدایی بسیاری از وزارتخانه‌ها و سفارتخانه‌ها در شهر لاهه یا پیرامون آن مستقر شده‌اند. هلند بخش اصلی و اروپایی پادشاهی هلند (به زبان هلندیKoninkrijk der Nederlanden کُنینک‌رَیک دِر نِیدِرلاندِن) به‌شمار می‌رود که جزایری را در آمریکای مرکزی نیز شامل می‌شود. هلند از شرق با آلمان، از جنوب با بلژیک و از غرب نیز از راه دریا با بریتانیا همسایه است. بندر روتردام دومین شهر بزرگ هلند است و از نظر مساحت و تعداد اسکله‌هایی که دارد، بزرگ‌ترین بندر اروپا نیز به‌شمار می‌رود.

کشور گل لاله و سرزمین آسیاب بادی از معروف‌ترین لقب‌های هلند است.

هلند با جمعیتی بالغ بر ۱۷٫۷ میلیون نفر که همگی در مساحتی معادل ۴۱۸۵۰ کیلومتر مربع (۱۶۱۶۰ مایل مربع) زندگی می‌کنند – که مساحت آن ۳۳۵۰۰ کیلومتر مربع (۱۲۹۰۰ مایل مربع) است – هلند شصت و نهمین کشور پرجمعیت جهان است و دهمین کشور پرجمعیت اتحادیه اروپا، با تراکم ۵۲۹ نفر در هر کیلومتر مربع (۱۳۷۰ نفر در مایل مربع). با این وجود، به دلیل خاک حاصلخیز، آب و هوای معتدل، کشاورزی فشرده و خلاقیت، دومین صادرکننده بزرگ مواد غذایی و محصولات کشاورزی در جهان از نظر ارزش است.

هلند از سال ۱۸۴۸ یک پادشاهی مشروطه پارلمانی با ساختاری واحد بوده‌است. این کشور دارای سنت ستون‌بندی و سابقه طولانی تحمل اجتماعی، قانونی کردن سقط جنین، فحشا و اتانازی انسانی، همراه با حفظ سیاست لیبرال مواد مخدر است. هلند مجازات اعدام را در قانون مدنی در سال ۱۸۷۰ لغو کرد، اگرچه تا زمانی که قانون اساسی جدید در سال ۱۹۸۳ تصویب شد، به‌طور کامل حذف نشد. هلند در سال ۱۹۱۹ حق رای زنان را مجاز دانست و اولین کشوری بود که ازدواج همجنس‌گرایان را در سال ۲۰۰۱ قانونی کرد. – اقتصاد پیشرفته بازار دوازدهمین بالاترین درآمد سرانه در سطح جهان را دارد. هلند از نظر شاخص‌های بین‌المللی آزادی مطبوعات، آزادی اقتصادی، توسعه انسانی و کیفیت زندگی، و همچنین شادکامی در میان بالاترین رتبه‌ها قرار دارد.

حمل بار به هلند با انواع روش های زمینی،هوایی،دریایی با کمترین هزینه و مناسب ترین تعرفه انجام می شود.  برای استعلام و دریافت هزینه ارسال بار به هلند می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

۰۲۱۸۸۸۰۰۷۷۴
Call:۰۰۹۸۹۱۲۹۴۲۵۳۳۶
Call:۰۰۹۸۹۱۲۴۸۴۴۹۰۰
Call:۰۰۹۸۲۱۸۸۸۰۰۷۷۴
Call:۰۹۱۲۴۸۴۴۹۰۰
Email: info@parvatarabar.info
ارسال بار به هلند با کامیون (زمینی + دریایی + هوایی) + بهترین قیمت
ارسال بار به هلند با کامیون (زمینی + دریایی + هوایی) + بهترین قیمت

ارسال بار به هلند از خدماتی است که مجموعه پروا ترابر برای تسهیل انتقال کالا و لوازم شخصی یا تجاری به هموطنان گرامی ارائه می نماید. در خدمات ارسال بار و کالا به هلند امکان انتقال انواع محموله ها در تناژ و ابعاد مختلف فراهم است و محموله های مختلف شما به صورت تخصصی و سریع بارگیری و ارسال خواهند شد.

 

برای ارسال بار به هلند از روش های مختلفی استفاده میشود. ۳ روش اصلی برای ارسال بار به هلند عبارتند از : روش حمل زمینی ، هوایی و دریایی.

 

شرکت حمل و نقل بین المللی پروا ترابر برای حمل بار از ایران به هلند امکان انتقال محموله ها از همه نقاط کشور را فراهم می نماید و شما می توانید از همه شهر ها ، شهرستان ها و روستاها ، کارخانجات و شهرک صنعتی های مختلف کشور برای درخواست خدمات باربری هلند با ما در تماس باشید.

 

برای ارسال بار به هلند می توانید با شماره ۸۸۸۰۰۷۷۴-۰۲۱ در تماس باشید و به صورت رایگان از مشاوره تخصصی بهره مند شوید.

قوانین حمل و نقل بین المللی
قوانین حمل و نقل بین المللی

ارسال بار به هلند با چه روش هایی انجام میشود؟ 

 

برای ارسال بار به هلند از روش های زمینی و هوایی و دریایی می توانید محموله های خود را ارسال کنید که انتخاب روش مناسب بسیار مهم است . برای انتخاب یک راه مناسب برای ارسال محموله های به نقاط مختلف هلند می توانید از طریق مشاوره با کارشناسان و متخصصین ما بهترین راهنمایی را در اختیار داشته باشید تا محموله های شما در ایمنی کامل و با کمترین قیمت منتقل شوند.

 

روش های مختلف برای ارسال بار به هلند بر اساس ابعاد ، وزن و حجم و شرایط محموله ها مورد استفاده قرار میگیرند که این مورد باید توسط کارشناسان زبده مورد بررسی قرار گیرد.

علاوه بر ارسال بار به هلند ،   ارسال بار به آلمان  نیز از خدمات تخصصی و همه روزه آنی بار است .

روش حمل زمینی به هلند

 

روش حمل زمینی به هلند یکی از بهترین روش ها برای انتقال محموله هایی با وزن و یا حجم بالا است. در این روش محموله ها با استفاده از تریلی ترانزیت از نقاط مختلف ایران بارگیری و به هلند ارسال می شوند.

 

از انجایی که ایران از طریق ترکیه به خاک اروپا وصل است امکان ارسال زمینی برای هلند فراهم است و محموله پس از عبور از چندین کشور اروپایی به هلند خواهد رسید.

 

برای ارسال زمینی به هلند حدود ۲۰ تا ۲۵ روز زمان نیاز است و هزینه های آن نیز نسبت به حجم محموله قابل انتقال کاملا مقرون به صرفه است.

علاوه بر ارسال بار به هلند ،   ارسال بار به بلغارستان  نیز از خدماتی است که تیم پروا ترابر به صورت همه روزه در اختیار شما قرار میدهد .

حمل هوایی برای هلند

 

بهترین و سریعترین روش برای ارسال بار و کالا از ایران به هلند حمل بار هوایی است. در این روش محموله های مختلف با استفاده از خطوط هوایی و ایرلاین های ایرانی و خارجی در مدت ۲-۳ روز از ایران به هلند ارسال می شوند.

 

حمل هوایی فقط از طریق فرودگاه امام خمینی تهران انجام میشود و محموله های مختلف بر  اساس وزن آنها تعیین قیمت می شوند. در حمل و نقل هوایی از ایران به هلند باید محموله ها از طریق گمرک فرودگاه امام خمینی مورد بررسی قرار گرفته و تشریفات گمرکی آنها انجام گیرد و هزینه های خروج نیز پرداخت شود.

علاوه بر هلند ، برای ارسال بار به کانادا نیز می توانید از طریق شماره های پروا ترابر بهترین و تخصصی ترین خدمات را ثبت سفارش کنید.

محاسبه هزینه های حمل هوایی

 

هزینه های حمل هوایی به هلند بر اساس وزن محموله و وزن حجمی محموله محاسبه میشود . بر اساس سیستم کارگو ایرلاین ها ، اگر وزن محموله بیشتر از وزن حجمی باشد ، ملاک وزن محموله خواهد بود . در صورتی که وزن حجمی محموله ها بیشتر باشد ملاک وزن حجمی می باشد.

 

وزن حجمی را می‌توان با ضرب طول در عرض در ارتفاع یک بسته (به سانتی متر) و تقسیم آن به ۶۰۰۰  محاسبه کرد . به این صورت عدد بدست آمده به عنوان وزن حجمی با عدد وزن  اصلی محموله مقایسه خواهد شد.

 

هزینه های حمل هوایی به هلند پس از انجام بسته بندی در فرودگاه مشخص می شود . ممکن است در زمان بسته بندی و پالت بندی برای حفظ امنیت محموله و همچنین بسته بندی مناسب تر وزن حجمی دچار تغییراتی نیز شود. علاوه بر این ، هزینه های گمرکی در داخل ایران و هزینه های دریافت محموله در هلند را نیز باید محاسبه نمود.

محاسبه هزینه های حمل هوایی به هلند
محاسبه هزینه های حمل هوایی به هلند

مراحل و فرایند ارسال هوایی 

 

برای ارسال بار به هلند به صورت هوایی باید مراحل زیر را طی نمود :

 

۱. حضور مسافر: حضور مسافر برای حمل بار الزامیست اما در شرایط خاص امکان ارسال لوازم بدون حضور صاحب بار امکان پذیر است
۲. مدارک مورد نیاز : کپی بلیط، پاسپورت و کارت ملی
۳. تکمیل فرم  های گمرکی :  فرم ارسال بار (اطلاعات مسافر و بار ارسالی) و فرم محتویات بار (جزئیات بار و بسته های ارسالی)
۴. گرفتن مجوز ورود از دایره فریت
۵. گرفتن نوبت از حراست و تخلیه بار
۶. بررسی کالا توسط ارزیاب گمرک
۷. بسته بندی کالا
۸. وزن کردن بار در باسکول و گرفتن رسید توزین
۹. تحویل رسید باسکول به قسمت مالی و صدور قبض توزین
۱۰. صدور جواز
۱۱. تائیدیه نهایی ارزیاب و مسئول دایره فریت
۱۲. تایید و مهر درب خروج
۱۳. صدور بارنامه توسط شرکت حمل
۱۴. مراجعه به طبقه دوم برای ثبت در حراست همراه با اصل مجوز و بارنامه
۱۵. مراجعه به واحد مالی جهت ثبت در سیستم
۱۶. مراجعه به پذیرش برای گرفتن نوبت XRAY
۱۷. XRAY توسط حراست

 

پس از انجام مراحل زیر ، محموله ها برای بارگیری و ارسال به هلند وارد سالن مخصوص شده و در زمان مقرر داخل هواپیما بارگیری خواهند شد.

حمل دریایی به هلند

 

برای حمل بار و کالا از ایران به هلند می توانیم از روش حمل دریایی نیز استفاده نماییم تا محموله های با امنیت بالا و هزینه های کمتری به هلند ارسال شود. یکی از مهمترین بنادر هلند ، بندر آمستردام است که میزبان محموله ها و کالاهای شما خواهد بود.

 

ارسال دریایی به صورت همه روزه انجام میشود و در تاریخ های مشخصی کشتی های باری از بنادر جنوبی به سمت هلند حرکت خواهند کرد.

 

در روش دریایی ، محموله های مختلف از نقاط مختلف کشور با استفاده از کانتینر ۲۰ فوت و ۴۰ فوت به بنادر جنوبی کشور منتقل می شوند و پس از انجام فرایند های گمرکی و صدور مجوز بارگیری ، محموله ها داخل کشتی ها بارگیری می شوند.

 

روش حمل دریایی برای انتقال محموله ها به هلند حدود ۲۵-۳۵ روز زمان نیاز دارد اما از نظر هزینه کاملا مقرون به صرفه است.

چه کالاهایی به هلند ارسال نمی شوند ؟

 

برخی از انواع کالا و محموله ها امکان ارسال به هلند یا سایر کشور های عضو اتحادیه اروپا را ندارد. علاوه بر این برخی از اقلام نیز به صورت کلی ارسال آنها از ایران به کشور های دیگر ممنوع یا نیاز به اخذ مجوز دارد.

 

به عنوان مثال ، امکان ارسال لبنیات از ایران به هلند وجود ندارد و ممنوعیت از طرف اتحادیه اروپا اعمال شده است. از طرف دیگر امکان ارسال شکر ، گندم و محصولات پتروشیمی از طرف گمرک ایران فراهم نیست.

 

علاوه بر این ، روش حمل و نقل نیز بسیار مهم است زیرا ممکن است محدودیت های را شامل شود. به عنوان مثال ، ارسال باطری به هلند ممنوعیتی ندارد اما در صورتی که قصد ارسال به صورت هوایی را داشته باشیم این کالا جزو ممنوعات قرار میگیرد.

 

با توجه به این موارد ، برای ارسال محموله های مختلف به هلند مهمترین موضوع مشاوره قبل از ثبت سفارش است . کارشناسان با بررسی موارد گمرکی امکان انتقال یا عدم امکان انتقال را به شما عزیزان اطلاع خواهند داد.

 

انتقال لوازم منزل به هلند

 

برای حمل لوازم منزل به هلند به صورت ایمن و سریع با شرکت پروا ترابر همراه باشید. تهیه لیست اثاث در حمل بار به هلند با عنوان packing list و یا invoice الزامی می باشد . از همین جهت بسیار مهم است که این لیست به درستی تهیه شود.

 

در ارسال بار به اروپا تمام اسباب و لوازم و همچنین بسته بندی های چوبی باید سم پاشی شوند و گواهی آن ثبت شود و در گمرک  مقصد تحویل داده شود ،در صورت عدم سم پاشی جریمه های سنگین به بار وارد می شود.

 

شرط  ارسال لوازم به هلند یا سایر کشور ها آکبند نبودن آن است زیرا لوازم خانه آکبند به عنوان محصولات صادراتی حساب می شوند و هزینه های گمرکی بسیار زیاد خواهد بود.

 

بیمه نامه معتبر و معادل ارزش بار با کمترین هزینه برای حمل بار به هلند در پروا ترابر

ارسال بار به هلند با بیمه نامه معتبر

 

یکی از مهمترین موارد در ارائه خدمات ارسال بار به هلند یا سایر کشور های اروپایی ، استفاده از بیمه نامه می باشد . بیمه نامه مسئولیت پرداخت هزینه ها در صورت بروز حوادث را بر عهده دارد و باید بر اساس میزان ارزش محموله مشخص شود .

برای ارسال بار به هلند ، همه روش های باربری به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه خواهند بود . از همین جهت می توانید با خیال آسوده محموله های خود را به شرکت پرواترابر بسپارید .

تیم متخصص پروا ترابر از بهترین و کامل ترین بیمه نامه برای انتقال محموله های مختلف استفاده می نماید و تا ۵۰۰ میلیون تومان بیمه به صورت رایگان ارائه خواهد شد .

علاوه بر ارسال بار به هلند ، برای ارسال بار به سوریه نیز ما بهترین خدمات را با بیمه کامل در اختیار شما قرار میدهیم .

 

مشاوره تخصصی در حمل بار به هلند

یکی از مهمترین ویژگی های خدمات ارسال بار به هلند که توسط انی بار ارائه می شود ، مشاوره رایگان است.

مجموعهحمل و نقل بین المللی پروا ترابر با در اختیار داشتن بهترین و حرفه ای ترین کارشناسان و بهره مندی از بیش از ۳۰ سال تجربه حدمات حمل و نقل ، با بررسی دقیق راهکار ها و روش های حمل و نقل ، ارزانترین قیمت ها را برای انتقال محموله های شما در نظر خواهد گرفت.

مشاوره تخصصی تیم پروا ترابر به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت و به صورت تلفنی و حضوری می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید .

علاوه بر ارسال بار به هلند ، حمل بار به ایتالیا بصورت تخصصی در آنی بار انجام میشود و همه شهر های این کشور تحت پوشش خدمات خواهند بود.

پیام بگذارید

پرواترابر کلیه حقوق محفوظ است.