ارسال بار به بلژیک (زمینی+هوایی )  حمل بار به بلژیک

کشور بلژیک در غرب اروپا قرار دارد که پایتخت این کشور شهر بروکسل می‌باشد. بلژیک عضو برجسته ای از اتحادیه اروپا و سازمان های بین المللی مانند ناتو می‌باشد. بلژیک میزبان اتحادیه‌ی اروپا است و با جمعیتی متراکم به عنوان یکی از صنعتی ترین مناطق جهان محسوب می‌شود. بلژیک کشوری کوچک است که نقش مهمی در اروپا و تاریخ دنیا دارد. در این کشور موزه‌ها و مکان های زیادی است که توسط آنها می‌توان از وقایع جنگ جهانی و اثار باقی مانده از ان، مطلع شد. سفر به این کشور فرصت خوبی است برای دیدن آثار تاریخی دیدنی، طبیعت زیبا وشهر های کوچک قرون وسطایی، پارک های زیبای فراوان البته چشیدن شکلات و سیب‌زمینی سرخ کرده.از معروفترین مکان های دیدنی بلژیک می‌توان به برج ناقوس کلیسا، کلیسای جامع سنت باوو،قلعه ی گراون استین، دره‌ی موز، میدان گرند پلاس و …اشاره کرد. اقتصاد بلژیک، گویا به بازرگانی خارجی به ویژه کالاهای ارزش افزوده، وابسته‌است. واردات عمده آن عبارتند از تولیدات غذایی، ماشین آلات، الماس خام، نفت خام و تولیدات نفتی، مواد شیمیایی، لباس و لوازم و بافتنی‌ها. صادرات عمده آن عبارتند از اتومبیل، غذا و تولیدات غذایی، آهن و فولاد، الماس پرداخته، منسوجات، پلاستیک، تولیدات نفتی و فلزات غیر آهنی.

ارسال انواع بار به بلژیک

بسیاری از افراد ممکن است نیاز داشته باشند انواع مختلفی از بار ها را به بلژیک ارسال کنند. این گونه از افراد معمولا این سوال را می پرسند که آیا امکان ارسال انواع بار به بلژیک وجود دارد؟ اگر شما نیز به دنبال پیدا کردن جواب این سوال هستید بهتر است بدانید شرکت های بسیار زیادی امروزه در ایران به وجود آمده اند که کار حمل و نقل انواع بار به بلژیک را انجام می دهند. این گونه از شرکت ها می توانند انواع بار مانند:  اشیاء گرانقیمت و ارزشمند و کالاهای لوکس را نیز به بلژیک ارسال کنند. چون این شرکت ها کارشناسان حرفه ای دارند که می توانند. به خوبی و مهارت هرچه تمام تر همه کالاهای سنا را بسته بندی و ارسال کنند.

استعلام هزینه ارسال کالا به بلژیک

هنگامی که میخواهید بار به بلژیک ارسال کنید حتما باید یک استعلام هزینه انجام دهید. زیرا ممکن است توانایی ارسال بار به این کشور را از نظر اقتصادی نداشته باشید. برای استعلام بار به بلژیک چون شما با تمام مراحل ارسال بار آشنایی ندارید نمی توانید خودتان هزینه ها را تخمین بزنید. به همین خاطر باید حتما به شرکت های معتبر در این زمینه مراجعه کنید تا کارشناسان حرفه ای این شرکت ها هزینه های مختلفی که شما باید بکنید را حساب کنند. معمولا کارشناسان هنگامی که تمام هزینه هارا حساب می کنند قیمت کلی را به شما اعلام می کنند.
تنها شرکتی برای شما مناسب است که با بهترین کیفیت بار شما را ارسال کند و کمترین قیمت را از شما دریافت کند. اما در مجموع باید بدانید که نمی توان یک هزینه واحد برای ارسال بار به بلژیک در نظر گرفت. زیرا امروزه قیمت ارز به شدت نوسان دارد و هر روز این هزینه ها متفاوت هستند.

حمل بار به بلژیک با انواع روش های زمینی،هوایی،دریایی با کمترین هزینه و مناسب ترین تعرفه انجام می شود.  برای استعلام و دریافت هزینه ارسال بار به بلژیک می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

۰۲۱۸۸۸۰۰۷۷۴
Call:۰۰۹۸۹۱۲۹۴۲۵۳۳۶
Call:۰۰۹۸۹۱۲۴۸۴۴۹۰۰
Call:۰۰۹۸۲۱۸۸۸۰۰۷۷۴
Call:۰۹۱۲۴۸۴۴۹۰۰
Email: info@parvatarabar.info

حمل بار به آلمان با انواع روش های زمینی،هوایی،دریایی با کمترین هزینه و مناسب ترین تعرفه انجام می شود.  برای استعلام و دریافت هزینه ارسال بار به آلمان می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

ارسال بار به بلژیک (زمینی+هوایی )
ارسال بار به بلژیک (زمینی+هوایی )

حمل بار به بلژیک به صورت زمینی

حمل بار به بلژیک از راه های مختلفی صورت می‌گیرد که یکی از آن ها به صورت زمینی است. معمولا حمل بار به صورت زمینی به بلژیک از طریق کامیون ها وتریلی های بسیار بزرگ با چادر صورت می گیرد. افرادی که این راه را برای انتقال بار های خود انتخاب می کنند معمولا هزینه کمتری نسبت به سایر راه ها پرداخت می کنند. اما باید برای ارسال بار های خود عجله نداشته باشند. زیرا کمترین زمانی که برای رسیدن بار ها به بلژیک از این راه نیاز است حداقل ۳۰روز می باشد.

ارسال بار به بروکسل بلژیک 

بروکسل یکی از بهترین و با کیفیت ترین پایتخت های جهان است و میزان جنب و جوش و تجارت در آن بسیار زیاد می باشد. می توان گفت تمام نهاد های مهم دولتی اروپایی در بروکسل قرار دارند. درواقع اتحادیه اروپا مقر اصلی خود برای برگزاری اجلاس هارا در بروکسل بلژیک قرار داده است. در بروکسل شرکت ها و سازمان های زیادی وجود دارند که همین امر موجب رونق کسب و کار در این شهر شده است.
افراد بروکسل یک سنت مهمان نوازی خاص دارند. در این پایتخت سبز رسم براین است که تمام بازدید کنندگان و ساکنان رسمی این شهر می توانند به طور یکسان از تمام غذا های بین المللی استفاده کنند و از موسیقی لذت ببرند. دانشگاه ها و مناطق اطراف آن بسیار جذاب هستند و ترکیب مناسبی از مطالعه و اوقات فراغت را فراهم می کنند.همین ویژگی های شهر بروکسل پایتخت بلژیک سبب شده است ارسال بار به بروکسل بسیار زیاد صورت بگیرد. معمولا از تمام نقاط ایران ارسال بار به بروکسل صورت می‌گیرد و این موارد شامل انواع بار می شوند.

خدمات ارسال بار به بلژیک

هر شرکتی را که برای انتقال بار خود به بلژیک انتخاب کنید باید یک سری از خدمات را به شما ارائه دهد که ما در اینجا بعضی از آنها ا برای شما بیان کرده ایم.
●    بسته بندی مناسب و اصولی تمام بار های شما
●    انجام تمام کار های گمرک و گرفتن مجوز های آن شرکت مورد نظر باید تمام این کار هارا بدون نیاز به حضور مشتری انجام دهد.
●    پالت بندی بار ها و در صورت نیاز استفاده از جعبه های چوبی محکم برای ارسال بار.
●    گرفتن بارنامه برای شما
●    پیگیری ارسال بار های شما تا رسیدن به مقصد و فراهم آوردن امکان پیگیری شما توسط این شرکت ها.

ارسال هوایی بار و اثاث به بلژیک

ارسال هوایی بار و اثاث به بلژیک طرفدارن زیادی دارد. زیرا سریع ترین راه است همچنین می توان گفت امنیت بالایی هم دارد. اما نیاز به گذراندن مراحل زیادی دارد. بنابراین اگر شما نیز این راه را انتخاب کرده اید حتما باید قوانین آن را مطالعه کنید.

فریت بار به بلژیک

معمولا بارهای فریت شده ۴ روز پس از ارسال به مقصد خود می‌رسند؛ البته این را هم باید در نظر داشت کشور مقصد و همین طور تفاوت ایرلاین حمل کننده بار ممکن است این مدت زمان را دچار تغییرات کند. مسافران محترم باید در نظر داشته باشند برای ارسال فریت باید حداقل ۲ هفته قبل با یکی از شرکت‌های کارگو برای بازدید و بسته‌بندی لوازم تماس حاصل کرد تا بار شما به موقع در کشور مقصد به دست شما برسد.

آثار النقل البري الدولي في سياسات الدول
آثار النقل البري الدولي في سياسات الدول

نکته ضروری : ارسال بار به بلژیک ، دارای قوانین و مقررات خاص خود می باشند و بهتر است که حتما قبل از حمل بار به بلژیک از تمام قوانین و مقررات کشور ایتالیا و شهر اطلاع پیدا نمایید.

 

شرکت بین المللی پروا ترابر برای ارسال بار به بلژیک ،کامل ترین بیمه نامه بین المللی را ارائه می دهد. بیمه یکی از موارد مهم و خیلی ضروری برای ارسال بار به بلژیک می باشد ، چرا که باعث امنیت محموله هایتان می شود.

 

ارائه مشاوره به صورت رایگان و تخصصی از دیگر خدمات شرکت بین المللی پروا ترابر برای ارسال بار به بلژیک می باشد و شما مشتریان محترم می توانید با مشاوره تمام اطلاعات مورد نیاز برای حمل بار به بلژیک بدست بیاورید.

 

مدارک لازم برای ارسال بار به بلژیک

 

کشور بلژیک در غروب اروپا واقع شده است. همسایگان آن کشورهای فرانسه ، آلمان ، هلند و لوکزامبورگ هستند پایتخت این کشور شهر بروکسل است و مردم در بلژیک به زبان های فنلاندی و فرانسوی صحبت می کنند البته گویش رایج در هر بروکسل هر دو زبان رایج است. برای ارسال بار به بلژیک ، داشتن مدارک زیر الزامی می باشد :

 

 1. اصل پاسپورت فرستنده و گیرنده
 2. اصل کارت ملی فرستنده و گیرنده
 3. آدرس کامل فرستنده و گیرنده به همراه کد پستی ، Zip Code گیرنده و شماره تلفن
 4. لیست بسته بندی محموله و کالا ( پکینگ لیست )

 

یکی از نکات مهم برای حمل بار به بلژیک با استفاده از روش هوایی این است که در بعضی مواقع حضور مسافر به هنگام بازرسی بار و کالا و انجام تشریفات گمرکی در فرودگاه امام خمینی الزامی می باشد.

مراحل ارسال بار به بلژیک

 

مراحل ارسال بار به بلژیک و حتی دیگر کشورها مثل ارسال بار به آلمان از ابتدا تا انتها شامل موارد زیر می باشند :

 

 1. مشاوره رایگان و تخصصی
 2. تهیه لیست بسته بندی قبل از ارسال بار به بلژیک
 3. صدور بیمه نامه بین المللی
 4.  سمپاشی کردن و صدور گواهینامه بین المللی هنگام حمل بار هوایی
 5. تشریفات گمرکی
 6. ارسال بار به گمرک یا فرودگاه
 7. تحویل بار به هواپیمایی یا باربری زمینی

هزینه حمل بار به بلژیک

 

هزینه حمل بار به بلژیک ، بستگی به عوامل مختلفی دارد که باعث می شود نتوان به طور دقیق اعلام کرد.

 1. نوع محموله
 2. وزن بار
 3. شهر مقصد
 4. تشریفات گمرکی
 5. دریافت مجوزها
 6. نوع روش ارسال ( هوایی – زمینی – دریایی )

موارد ممنوعه در ارسال بار به بلژیک

 

یکی از نکات مهم برای ارسال بار به بلژیک و حتی ارسال بار به ایتالیا ، اطلاع از موارد ممنوعه می باشد. ما در لیست زیر به موارد ممنوعه حمل بار به بلژیک اشاره کرده ایم :

 1. مواد آرایشی
 2. سبزیجات و عرقیجات
 3. آثار اصیل ایرانی
 4. مواد خوراکی
 5. سلاح سرد
 6. سلاح گرم
 7. عطر و ادکلن
 8. دخانیات
 9. تنباکو
 10. برنج

حمل این گونه بارها به کشور بلژیک از نظر قانونی ممنوعیت دارد و در صورتی که در وسایل شما باشد با مشکلاتی روبرو خواهید شد.

 

نکته مهم برای ارسال بار به بلژیک : اما اگر مواد غذایی ذکر شده در محموله شما وجود داشته باشد اداره گمرک آن ها را ضبط خواهد کرد.

 

ارائه مشاوره تخصصی و رایگان برای ارسال بار به بلژیک

 

انجام مشاوره یکی از مراحل بسیار مهم و ضروری در ارسال بار به بلژیک می باشد که باعث اطمینان کامل به کار باربری می شود.

 

برای انجام حمل محموله به هر روشی در مرحله اول نیاز است با مشاوران پروا ترابر صحبت نمایید. مشاوران می توانند بر اساس تمام صحبت های شما ، راهنمایی کامل را در جهت حمل بار به بلژیک انجام دهند.

 

بر اساس نوع بار و ارزش آن کارشناسان پروا ترابر ، آن ها را بررسی کرده و توضیحات لازم را برای ارسال بار به بلژیک ارائه خواهند داد.

 

ارسال بار به بلژیک در شرکت بین المللی پروا ترابر به کمک کارشناسان با سابقه کاری بالا به درستی صورت می گیرد.

پیام بگذارید

پرواترابر کلیه حقوق محفوظ است.